Dieta Redukcyjna

To jedna z najskuteczniejszych metod na pozbycie się zbędnych kilogramów oraz zniwelowanie tkanki tłuszczowej. Jadłospis tej diety uwzględnia posiłki o odpowiedniej skali energetyczności, opiera się na produktach pełnoziarnistych, warzywach, rybach, półtłustym nabiale, chudym mięsie oraz na owocach. Jest ona prosta, smaczna, z niewielką ilością składników i z wysokim indeksem sytości. Ta dieta to styl życia!

Co wyróżnia tę dietę?

Dieta wyróżnia się stosowaniem dużej ilości ziół i przypraw, które mają pozytywny wpływ na zdrowy wygląd i piękno kobiety. Daje poczucie lekkości, mimo, że to bomba witamin i minerałów!

Kaloryczność

 • 1200 (kcal)

  52 PLN
 • 1500 (kcal)

  54 PLN
 • 1800 (kcal)

  56 PLN
 • 2000 (kcal)

  58 PLN

Inne nasze diety

Nie odpowiada Ci ta dieta?

Sprawdź nasze pozostałe propozycje i dopasuj najwłaściwszą dla siebie. Jeśli nie możesz się zdecydować, zadzwoń do nas.

Dieta Pescowegetariańska

 • To jedna z najskuteczniejszych metod na pozbycie się zbędnych kilogramów oraz zniwelowanie tkanki tłuszczowej. Jadłospis tej diety uwzględnia posiłki o odpowiedniej skali energetyczności, opiera się na produktach pełnoziarnistych, warzywach, rybach, półtłustym nabiale, chudym mięsie oraz na owocach. Jest ona prosta, smaczna, z niewielką ilością składników i z wysokim indeksem sytości. Ta dieta to styl życia!

Dieta Wegetariańska

 • Dieta Żywa, w której pojawiają się kiszonki i fermentacje - naturalne probiotyki poprawiające pracę jelit. To propozycja oczyszczająca, nieprzetworzona, raw.
 • Poprawia odporność. Ma również działanie niwelujące przewlekłe stany zapalne (bóle migrenowe, wypadanie włosów, łamliwe paznokcie, sucha skóra, łupież, suchość oczu, trądzik).

Dieta Sportowa

 • Zbilansowana dieta, bogata w węglowodany oraz białka. Produktami wiodącymi w tej diecie są kasze, ryż brązowy, makaron, pieczywo razowe czy płatki owsiane oraz dużo warzyw i owoców. W diecie sportowca ważną rolę odgrywa nie tylko białko, ale także tłuszcz, ponieważ dostarcza on energię. Dlatego potrawy są przygotowywane na parze, gotowane lub duszone.To lekki i delikatny jadłospis.

Dieta Paleo

 • To sposób żywienia bazujący na naturalnych, wysokojakościowych produktach i nieprzetworzonej żywności. W jej jadłospisie znajdują się jajka, orzechy, nasiona, owoce morza, mięso, ryby i dużo warzyw i owoców. Dieta uwzględnia praktycznie wszystkie składniki, do których miał dostęp człowiek w okresie paleolitu. To mnóstwo ciekawych i smacznych kompozycji opartych na naturalnych produktach, które są bardzo łatwo przyswajalne przez nasz organizm.

Dieta Ketogeniczna

 • Ma za zadanie odzwyczaić organizm od glukozy i dostarczyć mu minimalną jej dzienną dawkę. Dlatego stosowana jest do walki z nadmiernymi kilogramami, ale ma też duże właściwości prozdrowotne. Zaliczana jest do diet wysokotłuszczowych i niskowęglowodanowych.

Dieta Sirtfood

 • Najmodniejsza ostatnio lekka i zdrowa dieta odchudzająca, modna dzięki Adele. Łączy ona ograniczenie kaloryczne ze spożyciem zielonych koktajli, które są bogate w aktywatory sirtuin. Najważniejsze w tej diecie są produkty, które należy włączyć do codziennego jadłospisu, a nie te, które trzeba wyeliminować. Podstawą tej grupy produktów są bogate w polifenole warzywa i owoce, takie jak np. jak jarmuż, owoce leśne, kurkuma, daktyle, zielona herbata.

Dieta Sokowa

 • Dieta sokowa to szczególny rodzaj diety, która opiera się wyłącznie na naturalnych, świeżych sokach owocowych, owocowo-warzywnych i warzywnych. Podczas trwania diety soki zastępują wszystkie posiłki i zaspokajają wszelkie potrzeby żywieniowe naszego organizmu.
TOP