Dieta Sokowa

Dieta oparta w 100% na naturalnych składnikach. Jest jednym z najbardziej popularnych sposobów na oczyszczenie organizmu z toksyn i jelit ze złogów, przy jednoczesnym spadku wagi, który jest jedynie dodatkiem do plusów, które niesie ze sobą ten krótkoterminowy rodzaj odżywiania. Zbudowana z soków, smoothie, zup i kremów jednocześnie zapewnia różnorodność i świetne samopoczucie.

dieta sokowa

Dla kogo?

Dieta sokowa jest świetnym rozwiązaniem dla każdego, kto marzy o szybkiej metamorfozie nie tylko sylwetki, ale przede wszystkim zdrowia, kto jest wielbicielem owoców oraz zup krem i w zgodzie z organizmem chce wprowadzić je do codziennej diety po zakończeniu detoksu.

Kaloryczność

  • 1000 (kcal)

    38 PLN
  • Cena nie zawiera kosztów dostawy w zależności od lokalizacji od 7 do 10 zł.

Inne nasze diety

Nie odpowiada Ci ta dieta?

Sprawdź nasze pozostałe propozycje i dopasuj najwłaściwszą dla siebie. Jeśli nie możesz się zdecydować, zadzwoń do nas.

Dieta Slim

  • Dieta skomponowana ze zdrowych składników z dużą zawartością białka i ograniczoną liczbą węglowodanów. Pełnowartościowa i obfita w świeże warzywa, aby skutki redukcji były duże, a uczucie głodu nie miało wpływu na życie codzienne.
dieta slim

Dieta Wege Bez Ryb

  • Pełnowartościowa dieta wegetariańska, oparta na produktach białkowych i strączkach. Nie zabraknie w niej białka, ani zdrowych węglowodanów, a świeże owoce i warzywa uzupełnią każdy posiłek.
dieta wege bez ryb

Dieta Wege + Ryba

dieta wege+ryby
  • Dieta oparta na zdrowych produktach, zapewniająca odpowiednią ilość białka, jednocześnie wykluczając z niej mięso. Bogata w ryby i strączki i zboża dostarcza wszystkie potrzebne makroskładniki, jednocześnie ucząc zdrowych nawyków.

Dieta Sportowa

  • Dieta pełnowartościowa, zbudowana z dużej ilości białka i węglowodanów. Daje energii na każdy dzień i uzupełniona o owoce i warzywa zapewnia codzienną porcję witamin i minerałów.
dieta pudełkowa dla sportowców

Dieta Sokowa

dieta sokowa
  • Dieta oparta w 100% na naturalnych składnikach. Jest jednym z najbardziej popularnych sposobów na oczyszczenie organizmu z toksyn i jelit ze złogów. Zbudowana z soków, smoothie, zup i kremów jednocześnie zapewnia różnorodność i świetne samopoczucie.
TOP