Dieta Wegetariańska

Dieta żywa, w której pojawiają się kiszonki i fermentacje - naturalne probiotyki poprawiające pracę jelit. To propozycja oczyszczająca, nieprzetworzona, raw. Poprawia odporność. Ma również działanie niwelujące przewlekłe stany zapalne (bóle migrenowe, wypadanie włosów, łamliwe paznokcie, sucha skóra, łupież, suchość oczu, trądzik). Codzienne jedzenie dobrych bakterii powoduje polepszenie pracy naszych jelit oraz zmniejsza stany zapalne. Jest to dieta pomagająca w zespole jelita drażliwego. Dieta żywa obfituje w kiszonki i fermentacje, produkty zawierające dużo antyoksydantów, oraz bogate w witaminę C, E, A zawarte w owocach i warzywach o intensywnej barwie.

Co wyróżnia tę dietę?

Jesteśmy odważni! Nie każdy to potrafi - dzięki wiedzy, którą posiadamy o kiszeniu i fermentacji oraz nieustannej chęci dokształcania się - zapewniamy wyśmienity smak!

Kaloryczność

 • 1000 (kcal)

  42 PLN
 • 1200 (kcal)

  44 PLN
 • 1500 (kcal)

  46 PLN
 • 1800 (kcal)

  48 PLN
 • 2000 (kcal)

  50 PLN

Inne nasze diety

Nie odpowiada Ci ta dieta?

Sprawdź nasze pozostałe propozycje i dopasuj najwłaściwszą dla siebie. Jeśli nie możesz się zdecydować, zadzwoń do nas.

Dieta Pescowegetariańska

 • To odmiana diety wegetariańskiej, w której dopuszcza się spożywanie ryb i owoców morza. Dieta ta jest podobna do diety śródziemnomorskiej czy japońskiej, które są uważane za jedne z najzdrowszych na świecie.

Dieta Paleo

 • To sposób żywienia bazujący na naturalnych, wysokojakościowych produktach i nieprzetworzonej żywności. W jej jadłospisie znajdują się jajka, orzechy, nasiona, owoce morza, mięso, ryby i dużo warzyw i owoców. Dieta uwzględnia praktycznie wszystkie składniki, do których miał dostęp człowiek w okresie paleolitu. To mnóstwo ciekawych i smacznych kompozycji opartych na naturalnych produktach, które są bardzo łatwo przyswajalne przez nasz organizm.

Plan Sportowa

 • Zbilansowana dieta, bogata w węglowodany oraz białka. Produktami wiodącymi w tej diecie są kasze, ryż brązowy, makaron, pieczywo razowe czy płatki owsiane oraz dużo warzyw i owoców. W diecie sportowca ważną rolę odgrywa nie tylko białko, ale także tłuszcz, ponieważ dostarcza on energię. Dlatego potrawy są przygotowywane na parze, gotowane lub duszone.To lekki i delikatny jadłospis.

Dieta Redukcyjna

 • To jedna z najskuteczniejszych metod na pozbycie się zbędnych kilogramów oraz zniwelowanie tkanki tłuszczowej. Jadłospis tej diety uwzględnia posiłki o odpowiedniej skali energetyczności, opiera się na produktach pełnoziarnistych, warzywach, rybach, półtłustym nabiale, chudym mięsie oraz na owocach. Jest ona prosta, smaczna, z niewielką ilością składników i z wysokim indeksem sytości. Ta dieta to styl życia!

Dieta Sokowa

 • Dieta sokowa to szczególny rodzaj diety, która opiera się wyłącznie na naturalnych, świeżych sokach owocowych, owocowo-warzywnych i warzywnych. Podczas trwania diety soki zastępują wszystkie posiłki i zaspokajają wszelkie potrzeby żywieniowe naszego organizmu.

Dieta Ketogeniczna

 • Ma za zadanie odzwyczaić organizm od glukozy i dostarczyć mu minimalną jej dzienną dawkę. Dlatego stosowana jest do walki z nadmiernymi kilogramami, ale ma też duże właściwości prozdrowotne. Zaliczana jest do diet wysokotłuszczowych i niskowęglowodanowych.

Dieta Sirtfood

 • Najmodniejsza ostatnio lekka i zdrowa dieta odchudzająca, modna dzięki Adele. Łączy ona ograniczenie kaloryczne ze spożyciem zielonych koktajli, które są bogate w aktywatory sirtuin. Najważniejsze w tej diecie są produkty, które należy włączyć do codziennego jadłospisu, a nie te, które trzeba wyeliminować. Podstawą tej grupy produktów są bogate w polifenole warzywa i owoce, takie jak np. jak jarmuż, owoce leśne, kurkuma, daktyle, zielona herbata.
TOP