Dietetyczne jedzenie z dowozem

Dieta Slim

  • Dieta skomponowana ze zdrowych składników z dużą zawartością białka i ograniczoną liczbą węglowodanów. Pełnowartościowa i obfita w świeże warzywa, aby skutki redukcji były duże, a uczucie głodu nie miało wpływu na życie codzienne.

Dieta Domowa

  • Posiłki diety są skomponowane tak, aby jak najmocniej przypominały „babcine” jedzenie. Pysznie doprawione i pełnowartościowe dają poczucie domowego ciepła przy jednoczesnym zachowaniu świetnego samopoczucia.

Dieta Wege Bez Ryb

  • Pełnowartościowa dieta wegetariańska, oparta na produktach białkowych i strączkach. Nie zabraknie w niej białka, ani zdrowych węglowodanów, a świeże owoce i warzywa uzupełnią każdy posiłek.

Dieta Wege + Ryba

  • Dieta oparta na zdrowych produktach, zapewniająca odpowiednią ilość białka, jednocześnie wykluczając z niej mięso. Bogata w ryby i strączki i zboża dostarcza wszystkie potrzebne makroskładniki, jednocześnie ucząc zdrowych nawyków.

Dieta Sportowa

  • Dieta pełnowartościowa, zbudowana z dużej ilości białka i węglowodanów. Daje energii na każdy dzień i uzupełniona o owoce i warzywa zapewnia codzienną porcję witamin i minerałów.

Dieta Sokowa

  • Dieta oparta w 100% na naturalnych składnikach. Jest jednym z najbardziej popularnych sposobów na oczyszczenie organizmu z toksyn i jelit ze złogów. Zbudowana z soków, smoothie, zup i kremów jednocześnie zapewnia różnorodność i świetne samopoczucie.

Nasza kuchnia

Nasza kuchnia jest połączeniem tradycji z nowoczesnością, skrzyżowaniem kultur; jest tętniąca życiem i pełna kolorów zupełnie jak Warszawa. Nasi szefowie kuchni zdobywali doświadczenie w najlepszych restauracjach. Możemy śmiało powiedzieć, że jest to restauracyjne doświadczenie pod Waszymi drzwiami. Przy produkcji cateringu nie zapominamy o polskich korzeniach, ale inspirację czerpiemy z całego świata.

Nasze diety

Nasze diety są autorskie, co oznacza, że są naszymi wyobrażeniami o zdrowym żywieniu. Chcemy codziennie dostarczać Wam porcję świeżości, witamin i pozytywnej energii.

Czego używamy?

W kuchni używamy warzyw z małych lokalnych gospodarstw, produktów regionalnych, a także zaskakujących naturalnych dodatków. To tęczowe jedzenie, kuchnia ziół i przypraw zebranych z otaczającej nas przyrody, dzikich roślin takich jak pokrzywa, czarny bez, czy rumianek. Używamy rzemieślniczych metod obróbki żywności. Produkujemy własną kombuche, czy tofu.

SOUS-VIDE

Pracujemy zgodnie z kalendarzem sezonowych owoców i warzyw, oraz podkreślamy moc działania kiszonek i fermentacyjnych właściwości prozdrowotnych. Używamy metody SOUS-VIDE – metody gotowania w niskich temperaturach, dzięki czemu produkty poddane obróbce nie tracą witamin i wartości odżywczych, a także koloru, a przede wszystkim smaku.

Pomoc

Wierzymy, że nasze diety mogą pomóc w rozwiązaniu problemów związanych z chorobami cywilizacyjnymi takimi jak depresja, otyłość, czy stres.

Wiedza

Pogłębiamy wiedzę na temat zdrowego żywienia, oraz człowieka, aby nasze dania sprawiały Wam nie tylko radość smakiem, ale również dawały odczuwalne efekty zdrowotne.

Ekologia

Chcemy być ekologiczni! Będziemy dążyć do wymieniania rzeczy na bardziej ekologiczne i nieprzerwalnie rozwijamy się w tej dziedzinie.

Jakość

Stawiamy na wysoką jakość używanych produktów oraz współpracę z lokalnymi producentami i rolnikami. W naszej kuchni nie używamy produktów przetworzonych.

TOP