Catering dietetyczny z dowozem

Oferujemy catering dietetyczny z dowozem we wskazane miejsce. Wiemy jak zdrowe odżywianie jest ważne dla organizmu. Warszawa i inne większe miasta mają to do siebie, że ich mieszkańcy żyją bardzo szybko. Ciągły bieg i praca do późna nie sprzyja prawidłowemu odżywianiu. Szukanie jedzenia na mieście może wzmagać stres a posiłki o nieregularnych godzinach bez kontroli wartości odżywczych i kaloryczności to prosta droga do zaburzeń metabolizmu.

Dlaczego catering dietetyczny na dowóz?

Dieta pudełkowa z dowozem ma wiele zalet:

 • posiłki dostarczane tam gdzie sobie życzysz,
 • zbilansowana dieta,
 • 5 posiłków,
 • regularność spożywania posiłków i mniej stresu,
 • oszczędność czasu,
 • brak konieczności gotowania, robienia zakupów, sprzątania,
 • lepsze samopoczucie.

Wygodny catering z dostawą do domu mogą zamawiać mieszkańcy Warszawy i jej okolic. Lokalizacje, do których dostarczamy nasze posiłki to m.in.: Wołomin, Kobyłka, Zielonka, Marki, Ząbki, Legionowo, Ożarów Mazowiecki, Piastów, Pruszków, Brwinów, Milanówek, Grodzisk Mazowiecki, Piaseczno, Otwock, Józefów czy Sulejówek.

Dieta Slim

 • Dieta skomponowana ze zdrowych składników z dużą zawartością białka i ograniczoną liczbą węglowodanów. Pełnowartościowa i obfita w świeże warzywa, aby skutki redukcji były duże, a uczucie głodu nie miało wpływu na życie codzienne.
dieta slim

Dieta Domowa

dieta domowa
 • Posiłki diety są skomponowane tak, aby jak najmocniej przypominały „babcine” jedzenie. Pysznie doprawione i pełnowartościowe dają poczucie domowego ciepła przy jednoczesnym zachowaniu świetnego samopoczucia.

Dieta Wege Bez Ryb

 • Pełnowartościowa dieta wegetariańska, oparta na produktach białkowych i strączkach. Nie zabraknie w niej białka, ani zdrowych węglowodanów, a świeże owoce i warzywa uzupełnią każdy posiłek.
dieta wege bez ryb

Dieta Wege + Ryba

dieta wege+ryby
 • Dieta oparta na zdrowych produktach, zapewniająca odpowiednią ilość białka, jednocześnie wykluczając z niej mięso. Bogata w ryby i strączki i zboża dostarcza wszystkie potrzebne makroskładniki, jednocześnie ucząc zdrowych nawyków.

Dieta Sportowa

 • Dieta pełnowartościowa, zbudowana z dużej ilości białka i węglowodanów. Daje energii na każdy dzień i uzupełniona o owoce i warzywa zapewnia codzienną porcję witamin i minerałów.
dieta pudełkowa dla sportowców

Dieta Sokowa

dieta sokowa
 • Dieta oparta w 100% na naturalnych składnikach. Jest jednym z najbardziej popularnych sposobów na oczyszczenie organizmu z toksyn i jelit ze złogów. Zbudowana z soków, smoothie, zup i kremów jednocześnie zapewnia różnorodność i świetne samopoczucie.

Pomoc

Wierzymy, że nasze diety mogą pomóc w rozwiązaniu problemów związanych z chorobami cywilizacyjnymi takimi jak depresja, otyłość, czy stres.

Wiedza

Pogłębiamy wiedzę na temat zdrowego żywienia, oraz człowieka, aby nasze dania sprawiały Wam nie tylko radość smakiem, ale również dawały odczuwalne efekty zdrowotne.

Ekologia

Chcemy być ekologiczni! Będziemy dążyć do wymieniania rzeczy na bardziej ekologiczne i nieprzerwalnie rozwijamy się w tej dziedzinie.

Jakość

Stawiamy na wysoką jakość używanych produktów oraz współpracę z lokalnymi producentami i rolnikami. W naszej kuchni nie używamy produktów przetworzonych.

TOP